ROV10-390K-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-390K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-390K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-390K-2
Številka dela ROV10-390K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 39V 500A DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5812 pcs Podatkovni list ROV10-390K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 39V Napetost Varistorja (Min) 35.1V
Napetost Varistorja (Max) 42.9V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena C44701-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 31V
Največji AC volt 25V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 4.7J natančen opis 39V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 3658pF @ 1kHz