ROV10-560K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV10-560K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10-560K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10-560K-S
Številka dela ROV10-560K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 56V 500A DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5346 pcs Podatkovni list ROV10-560K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50.4V
Napetost Varistorja (Max) 61.6V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena C59456-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 45V
Največji AC volt 35V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 7.0J natančen opis 56V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 2900pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV10-561K
ROV10-561K
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 5117 pcs
Prenesi: ROV10-561K.pdf
RFQ
Opis: VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 5867 pcs
Prenesi: ROV10-621K.pdf
RFQ
ROV10-560K-S-2
ROV10-560K-S-2
Opis: VARISTOR 56V 500A DISC 10MM