ROV10H201K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV10H201K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10H201K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10H201K-S-2
Številka dela ROV10H201K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4403 pcs Podatkovni list ROV10H201K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 180V
Napetost Varistorja (Max) 220V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena C12482-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 35J natančen opis 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV10H201K
ROV10H201K
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM