ROV10H361K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV10H361K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10H361K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10H361K-S
Številka dela ROV10H361K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5887 pcs Podatkovni list ROV10H361K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 360V Napetost Varistorja (Min) 324V
Napetost Varistorja (Max) 396V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 10mm
Druga imena F02600-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 300V
Največji AC volt 230V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 65J natančen opis 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 230pF @ 1kHz