ROV10H391K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV10H391K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10H391K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10H391K-S-2
Številka dela ROV10H391K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4280 pcs Podatkovni list ROV10H391K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 390V Napetost Varistorja (Min) 351V
Napetost Varistorja (Max) 429V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena C45071-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 320V
Največji AC volt 250V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 70J natančen opis 390V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 250pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV10H390K-S-2
ROV10H390K-S-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM
Na zalogi: 5371 pcs
Prenesi: ROV10H390K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H431K-S
ROV10H431K-S
Opis: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Na zalogi: 5554 pcs
Prenesi: ROV10H431K-S.pdf
RFQ
ROV10H391K-S
ROV10H391K-S
Opis: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM