ROV10H821K-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV10H821K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Podatkovni listi: ROV10H821K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV10H821K-2
Številka dela ROV10H821K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5170 pcs Podatkovni list ROV10H821K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 820V Napetost Varistorja (Min) 738V
Napetost Varistorja (Max) 902V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 10mm
Druga imena E00690-000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 670V
Največji AC volt 510V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 118J natančen opis 820V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Tok - napetost 3.5kA Zmogljivost @ Pogostost 130pF @ 1kHz