ROV14-102K-S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-102K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-102K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-102K-S
Številka dela ROV14-102K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4125 pcs Podatkovni list ROV14-102K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1kV Napetost Varistorja (Min) 900V
Napetost Varistorja (Max) 1.1kV Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena D33316-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 825V
Največji AC volt 625V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 224J natančen opis 1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 845pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14-101K-S
ROV14-101K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 4535 pcs
Prenesi: ROV14-101K-S.pdf
RFQ
ROV14-102K-S-2
ROV14-102K-S-2
Opis: VARISTOR 1000V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 5314 pcs
Prenesi: ROV14-102K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-101K-2
ROV14-101K-2
Prenesi: ROV14-101K-2.pdf
Prenesi: ROV14-102K-2.pdf
ROV14-102K
ROV14-102K