ROV14-241K-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-241K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-241K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-241K-2
Številka dela ROV14-241K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4990 pcs Podatkovni list ROV14-241K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena D39143-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 200V
Največji AC volt 150V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 67J natančen opis 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 769pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14-241K
ROV14-241K
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM