ROV14-271K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-271K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-271K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-271K-S
Številka dela ROV14-271K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5548 pcs Podatkovni list ROV14-271K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 270V Napetost Varistorja (Min) 243V
Napetost Varistorja (Max) 297V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena A26450-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 225V
Največji AC volt 175V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 79J natančen opis 270V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 655pF @ 1kHz