ROV14-361K-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-361K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-361K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-361K-2
Številka dela ROV14-361K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5428 pcs Podatkovni list ROV14-361K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 360V Napetost Varistorja (Min) 324V
Napetost Varistorja (Max) 396V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena A50672-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 300V
Največji AC volt 230V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 104J natančen opis 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 465pF @ 1kHz