ROV14-471K-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-471K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-471K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-471K-2
Številka dela ROV14-471K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4560 pcs Podatkovni list ROV14-471K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena A39752-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 140J natančen opis 470V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 413pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14-471K-S-2
ROV14-471K-S-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 5573 pcs
Prenesi: ROV14-471K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-471K
ROV14-471K