ROV14-560K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-560K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-560K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-560K-S
Številka dela ROV14-560K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4087 pcs Podatkovni list ROV14-560K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 56V Napetost Varistorja (Min) 50.4V
Napetost Varistorja (Max) 61.6V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena F03533-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 45V
Največji AC volt 35V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 14J natančen opis 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 1kA Zmogljivost @ Pogostost 5184pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14-561K-2
ROV14-561K-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Na zalogi: 4514 pcs
Prenesi: ROV14-561K-2.pdf
RFQ
ROV14-560K-S-2
ROV14-560K-S-2
Opis: VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM