ROV14-911K-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV14-911K-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14-911K-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14-911K-2
Številka dela ROV14-911K-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4186 pcs Podatkovni list ROV14-911K-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena A89613-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 745V
Največji AC volt 550V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 204J natančen opis 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz