ROV14E221K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14E221K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14E221K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14E221K-S
Številka dela ROV14E221K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4569 pcs Podatkovni list ROV14E221K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena A66917-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 93J natančen opis 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 710pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14E221K-S-2
ROV14E221K-S-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM