ROV14H201K-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV14H201K-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14H201K-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14H201K-S-2
Številka dela ROV14H201K-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 200V 6KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4484 pcs Podatkovni list ROV14H201K-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 180V
Napetost Varistorja (Max) 220V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena D94126-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 70J natančen opis 200V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 840pF @ 1kHz