ROV14H470K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14H470K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 47V 2KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14H470K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14H470K-S
Številka dela ROV14H470K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 47V 2KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5803 pcs Podatkovni list ROV14H470K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42.3V
Napetost Varistorja (Max) 51.7V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena E84412-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 38V
Največji AC volt 30V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 14J natančen opis 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 2kA Zmogljivost @ Pogostost 6420pF @ 1kHz