ROV14H681K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14H681K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14H681K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14H681K-S
Številka dela ROV14H681K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4902 pcs Podatkovni list ROV14H681K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 680V Napetost Varistorja (Min) 612V
Napetost Varistorja (Max) 748V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena C59089-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 560V
Največji AC volt 420V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 225J natančen opis 680V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 310pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14H751K-S
ROV14H751K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Na zalogi: 5216 pcs
Prenesi: ROV14H751K-S.pdf
RFQ
ROV14H751K-S-2
ROV14H751K-S-2
Na zalogi: 5582 pcs
Prenesi: ROV14H751K-S-2.pdf
RFQ
ROV14H681K
ROV14H681K
Opis: VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM