ROV14H781K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14H781K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14H781K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14H781K-S
Številka dela ROV14H781K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5621 pcs Podatkovni list ROV14H781K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 780V Napetost Varistorja (Min) 702V
Napetost Varistorja (Max) 858V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena A49071-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 640V
Največji AC volt 485V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 233J natančen opis 780V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 250pF @ 1kHz