ROV14H911K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV14H911K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Podatkovni listi: ROV14H911K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV14H911K-S
Številka dela ROV14H911K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5353 pcs Podatkovni list ROV14H911K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena C92076-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 745V
Največji AC volt 550V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 255J natančen opis 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 6kA Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV14H821K-S
ROV14H821K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM
Na zalogi: 4011 pcs
Prenesi: ROV14H821K-S.pdf
RFQ
ROV20-101K-S-2
ROV20-101K-S-2
Opis: VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 5625 pcs
Prenesi: ROV20-101K-S-2.pdf
RFQ
ROV14H911K
ROV14H911K
Opis: VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM