ROV20-221K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV20-221K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20-221K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20-221K-S
Številka dela ROV20-221K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5798 pcs Podatkovni list ROV20-221K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena A42707-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 124J natančen opis 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1600pF @ 1kHz