ROV20-301K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV20-301K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20-301K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20-301K-S
Številka dela ROV20-301K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5582 pcs Podatkovni list ROV20-301K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 300V Napetost Varistorja (Min) 270V
Napetost Varistorja (Max) 330V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena E90086-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 250V
Največji AC volt 195V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 168J natančen opis 300V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 1100pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV20-271K-2
ROV20-271K-2
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Na zalogi: 4095 pcs
Prenesi: ROV20-271K-2.pdf
RFQ
ROV20-301K-S-2
ROV20-301K-S-2
Opis: VARISTOR 300V 6.5KA DISC 20MM