ROV20H680L-S-2
pregled izdelka
Številka dela: ROV20H680L-S-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20H680L-S-2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20H680L-S-2
Številka dela ROV20H680L-S-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4359 pcs Podatkovni list ROV20H680L-S-2.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 57.8V
Napetost Varistorja (Max) 78.2V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 20mm
Druga imena A18393-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 56V
Največji AC volt 40V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 49J natančen opis 68V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 3kA Zmogljivost @ Pogostost 9600pF @ 1kHz