ROV20H781K-S
pregled izdelka
Številka dela: ROV20H781K-S
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka VARISTOR 780V 10KA DISC 20MM
Podatkovni listi: ROV20H781K-S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROV20H781K-S
Številka dela ROV20H781K-S Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 780V 10KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4968 pcs Podatkovni list ROV20H781K-S.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 780V Napetost Varistorja (Min) 702V
Napetost Varistorja (Max) 858V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 20mm
Druga imena C30686-000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Največje DC voltaže 640V
Največji AC volt 485V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 450J natančen opis 780V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Tok - napetost 10kA Zmogljivost @ Pogostost 480pF @ 1kHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROV20H681K-S
ROV20H681K-S
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Na zalogi: 5517 pcs
Prenesi: ROV20H681K-S.pdf
RFQ
ROVER-RD-MC
ROVER-RD-MC
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: LAPTOP MOUNT 5DBI 18" MC
Na zalogi: 6353 pcs
Prenesi:
RFQ
ROV20H781K
ROV20H781K
Opis: VARISTOR 780V 10KA DISC 20MM