RUSBF160-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUSBF160-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RUSBF160-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 16V 1.6A RADIAL
Podatkovni listi: 1.RUSBF160-2.pdf2.RUSBF160-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RUSBF160-2
Številka dela RUSBF160-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 1.6A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 251758 pcs Podatkovni list 1.RUSBF160-2.pdf2.RUSBF160-2.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 9s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Serija PolySwitch®, RUSBF
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 110 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 30 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena RF3395-000
RUSBF160-2HF
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Razdalja med vodikom 0.199" (5.05mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.598" (15.20mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 3.2A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.6A Odobritve CSA, TUV, UL