S4004DS1RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4004DS1RP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SCR SENS 400V 4A TO252-3
Podatkovni listi: 1.S4004DS1RP.pdf2.S4004DS1RP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S4004DS1RP
Številka dela S4004DS1RP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR SENS 400V 4A TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114348 pcs Podatkovni list 1.S4004DS1RP.pdf2.S4004DS1RP.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 400V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak)
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena F5664DKR delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis SCR 400V 4A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 2.5A Tok - stanje izklopa (maks.) 2µA
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 25A, 30A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 4mA