S6010VS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6010VS2TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S6010VS2TP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SCR SENS GATE 600V 10A TO-251
Podatkovni listi: 1.S6010VS2TP.pdf2.S6010VS2TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S6010VS2TP
Številka dela S6010VS2TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR SENS GATE 600V 10A TO-251 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92457 pcs Podatkovni list 1.S6010VS2TP.pdf2.S6010VS2TP.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV Paket naprave za dobavitelja TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Tube Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 10A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 6.4A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 6mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S6010V
S6010V
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SCR NON-SENS 600V 10A TO-251AA