SD15-01FTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD15-01FTG
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 15V 30V SOD323
Podatkovni listi: SD15-01FTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD15-01FTG
Številka dela SD15-01FTG Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 15V 30V SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 656367 pcs Podatkovni list SD15-01FTG.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30V
Napetost - razčlenitev (min) - Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOD-323
Serija SD, SPA® Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 450W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-76, SOD-323 Druga imena F6443TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SD1536-03
SD1536-03
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TRANS RF BIPO 292W 10A M115
Na zalogi: 5432 pcs
Prenesi: SD1536-03.pdf
RFQ
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: PHOTOTRANSISTOR COAXIAL PACK
Na zalogi: 4060 pcs
Prenesi: SD1440-004.pdf
RFQ
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TRANS RF BIPO 5W 400MA TO39
SD1440-004L
SD1440-004L
Prenesi: SD1440-004L.pdf
Opis: RF POWER TRANSISTOR
Prenesi:
SD150X
SD150X
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: SURGE PROTECTION
Prenesi: SD150X.pdf
Proizvajalci: Staco Energy Products Co.
Opis: VARIABLE TRANSFORMER 140V 15A
Na zalogi: 40 pcs
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANSISTOR NPN RF BIPO VHF 6LEAD
Opis: TRANSISTOR NPN RF BIPO UHF M113
SD150R20PC
SD150R20PC
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: DIODE GEN PURP 2KV 150A DO205
Prenesi: SD150R20PC.pdf
Opis: TRANS RF BIPO 21.9W 1A M115
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika