SD15C-01FTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD15C-01FTG
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 15V 31V SOD323
Podatkovni listi: SD15C-01FTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD15C-01FTG
Številka dela SD15C-01FTG Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 15V 31V SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 448709 pcs Podatkovni list SD15C-01FTG.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 31V
Napetost - razčlenitev (min) - Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-323 Serija Automotive, AEC-Q101, SD-C, SPA®
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 450W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SC-76, SOD-323
Druga imena F6444DKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 75pF @ 1MHz