SL1002A075C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SL1002A075C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 75V 5KA
Podatkovni listi: SL1002A075C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SL1002A075C
Številka dela SL1002A075C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 75V 5KA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108634 pcs Podatkovni list SL1002A075C.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 75V Toleranca -
Serija SL1002A Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylinder No Lead Število Poljakov 2
Tip montaže User Defined Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 75V 5000A (5kA) 2 Pole User Defined