SL1024A150R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SL1024A150R
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 150V 10KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: SL1024A150R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SL1024A150R
Številka dela SL1024A150R Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 150V 10KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5014 pcs Podatkovni list SL1024A150R.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 150V Toleranca -
Serija SL1024A Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Število Poljakov 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 150V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole