SL1024B420RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SL1024B420RF
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 420V 20KA T/H FAIL SHORT
Podatkovni listi: SL1024B420RF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SL1024B420RF
Številka dela SL1024B420RF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 420V 20KA T/H FAIL SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4826 pcs Podatkovni list SL1024B420RF.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 420V Toleranca -
Serija SL1024B Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Število Poljakov 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short Yes natančen opis Gas Discharge Tube 420V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole