SLD10-018
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD10-018 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLD10-018
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V P600
Podatkovni listi: SLD10-018.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLD10-018
Številka dela SLD10-018 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 10V 17V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63190 pcs Podatkovni list SLD10-018.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija Automotive, AEC-Q101, SLD
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
Druga imena SLD10-018-ND
SLD10-018TR
SLD10018
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 300A Zmogljivost @ Pogostost -