SLD17-018
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD17-018 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLD17-018
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V P600
Podatkovni listi: SLD17-018.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLD17-018
Številka dela SLD17-018 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 17V 27.6V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58753 pcs Podatkovni list SLD17-018.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija Automotive, AEC-Q101, SLD
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer P600, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 184.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SLD16-018
SLD16-018
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 16V 26V P600
Na zalogi: 55030 pcs
Prenesi: SLD16-018.pdf
RFQ
SLD18-018-B
SLD18-018-B
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V P600
Na zalogi: 41952 pcs
Prenesi: SLD18-018-B.pdf
RFQ
SLD17-018-B
SLD17-018-B
Opis: TVS DIODE 17V 27.6V P600