SLD36-018
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD36-018 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLD36-018
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V P600
Podatkovni listi: SLD36-018.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLD36-018
Številka dela SLD36-018 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 58.1V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45722 pcs Podatkovni list SLD36-018.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija Automotive, AEC-Q101, SLD
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer P600, Axial
Druga imena F10926CT delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87.8A Zmogljivost @ Pogostost -