SMAJ170CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ170CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ170CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Podatkovni listi: SMAJ170CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ170CA
Številka dela SMAJ170CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 170V 275V DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462991 pcs Podatkovni list SMAJ170CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena SMAJ170CALFTR delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.5A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ170C-E3/5A
SMAJ170C-E3/5A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 170V 304V DO214AC
Na zalogi: 6014 pcs
Prenesi: SMAJ170C-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ170CA R3G
SMAJ170CA R3G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Na zalogi: 488674 pcs
Prenesi: SMAJ170CA R3G.pdf
RFQ
SMAJ170C
SMAJ170C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 170V 288.75V DO214AC
Prenesi: SMAJ170C.pdf
SMAJ170CA M2G
SMAJ170CA M2G
Prenesi: SMAJ170CA M2G.pdf
SMAJ170CA-13
SMAJ170CA-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 170V 275V SMA
Prenesi: SMAJ170CA-13.pdf
SMAJ170ATR
SMAJ170ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 170V 275V SMA
Prenesi: SMAJ170ATR.pdf
SMAJ170AHM2G
SMAJ170AHM2G
Prenesi: SMAJ170AHM2G.pdf
SMAJ170CA
SMAJ170CA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 170V 275V SMA
Prenesi: SMAJ170CA.pdf
SMAJ170AHR3G
SMAJ170AHR3G
Prenesi: SMAJ170AHR3G.pdf
SMAJ170CA-E3/5A
SMAJ170CA-E3/5A
Prenesi: SMAJ170CA-E3/5A.pdf
SMAJ170C-E3/61
SMAJ170C-E3/61
Prenesi: SMAJ170C-E3/61.pdf
SMAJ170CA-13-F
SMAJ170CA-13-F
Opis: TVS DIODE 170V 275V SMA
Prenesi: SMAJ170CA-13-F.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika