SMAJ250A
SMAJ250A
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 250V 405V SMA
Na zalogi: 334192 pcs
Prenesi: SMAJ250A.pdf
RFQ
SMAJ250A
SMAJ250A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 250V 405V DO214AC
Na zalogi: 272345 pcs
Prenesi: SMAJ250A.pdf
RFQ
SMAJ24CHE3/61
SMAJ24CHE3/61
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 24V 43V DO214AC
Prenesi: SMAJ24CHE3/61.pdf
SMAJ24HE3/61
SMAJ24HE3/61
Prenesi: SMAJ24HE3/61.pdf
SMAJ250AE3/TR13
SMAJ250AE3/TR13
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 250V DO214AC
Prenesi:
SMAJ250A-H
SMAJ250A-H
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 250V 405V SMA
Prenesi: SMAJ250A-H.pdf
SMAJ24CHE3/5A
SMAJ24CHE3/5A
Prenesi: SMAJ24CHE3/5A.pdf
SMAJ24E3/TR13
SMAJ24E3/TR13
Proizvajalci: Microsemi
Prenesi: SMAJ24E3/TR13.pdf
SMAJ250A-TP
SMAJ250A-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Prenesi: SMAJ250A-TP.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika