SMBJ16CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ16CA-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ16CA-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Podatkovni listi: SMBJ16CA-HRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ16CA-HRA
Številka dela SMBJ16CA-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 16V 26V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18863 pcs Podatkovni list SMBJ16CA-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMBJ) Serija SMBJ-HRA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A