SMBJ6.5CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ6.5CA-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ6.5CA-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Podatkovni listi: SMBJ6.5CA-HRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ6.5CA-HRA
Številka dela SMBJ6.5CA-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18001 pcs Podatkovni list SMBJ6.5CA-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Napetost - razčlenitev (min) 7.22V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMBJ) Serija SMBJ-HRA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMBJ6.5CA-M3/5B
SMBJ6.5CA-M3/5B
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Na zalogi: 300086 pcs
Prenesi: SMBJ6.5CA-M3/5B.pdf
RFQ
SMBJ6.5CA-TP
SMBJ6.5CA-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Na zalogi: 1605672 pcs
Prenesi: SMBJ6.5CA-TP.pdf
RFQ
SMBJ6.5CA R5G
SMBJ6.5CA R5G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)