SMCG75CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCG75CA-HRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCG75CA-HRA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Podatkovni listi: SMCG75CA-HRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCG75CA-HRA
Številka dela SMCG75CA-HRA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8279 pcs Podatkovni list SMCG75CA-HRA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-215AB (SMCG) Serija SMCG-HR
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A