SMCJ13A-HRAT7
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ13A-HRAT7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ13A-HRAT7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ13A-HRAT7
Številka dela SMCJ13A-HRAT7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8658 pcs Podatkovni list SMCJ13A-HRAT7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMCJ-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.8A Zmogljivost @ Pogostost -