SMCJ17CA-HRAT7
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ17CA-HRAT7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ17CA-HRAT7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ17CA-HRAT7
Številka dela SMCJ17CA-HRAT7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8194 pcs Podatkovni list SMCJ17CA-HRAT7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija SMCJ-HRA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54.4A