SMCJ58A-HRAT7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ58A-HRAT7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ58A-HRAT7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ58A-HRAT7
Številka dela SMCJ58A-HRAT7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7449 pcs Podatkovni list SMCJ58A-HRAT7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMCJ-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.1A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ58AE3/TR13
SMCJ58AE3/TR13
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Na zalogi: 126180 pcs
Prenesi: SMCJ58AE3/TR13.pdf
RFQ
SMCJ58A-E3/9AT
SMCJ58A-E3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na zalogi: 336642 pcs
Prenesi: SMCJ58A-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ58A-HR
SMCJ58A-HR
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse