SMD1812P075TSA/24
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMD1812P075TSA/24
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Podatkovni listi: SMD1812P075TSA/24.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SMD1812P075TSA/24
Številka dela SMD1812P075TSA/24 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4700 pcs Podatkovni list SMD1812P075TSA/24.pdf
Napetost - maks 24V Tip Polymeric
Čas do potovanja 200ms Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm)
Velikost / dimenzija 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Serija POLY-FUSE®, SMD1812
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 290 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 110 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric), Concave delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Trenutni - potovanje (It) 1.5A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 750mA Odobritve cURus, TUV
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMD1812P125TSA
SMD1812P125TSA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: PTC RESET FUSE 15V 1.25A 1812
Na zalogi: 4117 pcs
Prenesi: SMD1812P125TSA.pdf
RFQ
SMD1812P075TSA
SMD1812P075TSA
Opis: PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812