SMDJ14A-T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ14A-T7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ14A-T7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Podatkovni listi: SMDJ14A-T7.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ14A-T7
Številka dela SMDJ14A-T7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 105907 pcs Podatkovni list SMDJ14A-T7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Napetost - razčlenitev (min) 15.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDJ14A-HRAT7
SMDJ14A-HRAT7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Na zalogi: 6766 pcs
Prenesi: SMDJ14A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ14CA M6G
SMDJ14CA M6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Na zalogi: 164552 pcs
Prenesi: SMDJ14CA M6G.pdf
RFQ
SMDJ14CA
SMDJ14CA
Prenesi: SMDJ14CA.pdf
SMDJ14A R7G
SMDJ14A R7G
Prenesi: SMDJ14A R7G.pdf
SMDJ14A V7G
SMDJ14A V7G