SMDJ15CA-HRAT7
SMDJ15CA-HRAT7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Na zalogi: 7507 pcs
Prenesi: SMDJ15CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ15CA M6G
SMDJ15CA M6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Na zalogi: 191470 pcs
Prenesi: SMDJ15CA M6G.pdf
RFQ
SMDJ15CA-HRA
SMDJ15CA-HRA
Prenesi: SMDJ15CA-HRA.pdf
SMDJ15CA R7G
SMDJ15CA R7G
Prenesi: SMDJ15CA R7G.pdf
SMDJ15CA
SMDJ15CA
Prenesi: SMDJ15CA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika