SMDJ18A-HRAT7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ18A-HRAT7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ18A-HRAT7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Podatkovni listi: SMDJ18A-HRAT7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ18A-HRAT7
Številka dela SMDJ18A-HRAT7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6157 pcs Podatkovni list SMDJ18A-HRAT7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.7A Zmogljivost @ Pogostost -