SMDJ20A-T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ20A-T7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ20A-T7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ20A-T7
Številka dela SMDJ20A-T7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 111156 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDJ20C
SMDJ20C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 20V 34.02V DO214AB
Na zalogi: 115101 pcs
Prenesi: SMDJ20C.pdf
RFQ
SMDJ20A V7G
SMDJ20A V7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB