SMDJ24A-T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ24A-T7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ24A-T7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ24A-T7
Številka dela SMDJ24A-T7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 119385 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.1A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDJ24A V6G
SMDJ24A V6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Na zalogi: 211916 pcs
Prenesi: SMDJ24A V6G.pdf
RFQ
SMDJ24A-HRA
SMDJ24A-HRA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Na zalogi: 7095 pcs
Prenesi: SMDJ24A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ24CA
SMDJ24CA
Prenesi: SMDJ24CA.pdf
SMDJ24A R7G
SMDJ24A R7G