SMDJ43A-HRAT7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ43A-HRAT7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDJ43A-HRAT7
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Podatkovni listi: SMDJ43A-HRAT7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDJ43A-HRAT7
Številka dela SMDJ43A-HRAT7 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6058 pcs Podatkovni list SMDJ43A-HRAT7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija SMDJ-HRA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDJ43A M6G
SMDJ43A M6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Na zalogi: 190995 pcs
Prenesi: SMDJ43A M6G.pdf
RFQ
SMDJ43AHM6G
SMDJ43AHM6G
Na zalogi: 180841 pcs
Prenesi: SMDJ43AHM6G.pdf
RFQ
SMDJ43A-HRA
SMDJ43A-HRA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Prenesi: SMDJ43A-HRA.pdf
SMDJ43CA
SMDJ43CA
Prenesi: SMDJ43CA.pdf
SMDJ43CA M6G
SMDJ43CA M6G
Prenesi: SMDJ43CA M6G.pdf
SMDJ43A
SMDJ43A
Prenesi: SMDJ43A.pdf
SMDJ43A R7G
SMDJ43A R7G