SMDJ48CA-HRAT7
SMDJ48CA-HRAT7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Na zalogi: 7255 pcs
Prenesi: SMDJ48CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ48CA
SMDJ48CA
Na zalogi: 71510 pcs
Prenesi: SMDJ48CA.pdf
RFQ
SMDJ5.0
SMDJ5.0
Opis: TVS DIODE 5V 9.66V DO214AB
Prenesi: SMDJ5.0.pdf
SMDJ48CAHM6G
SMDJ48CAHM6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: SMDJ48CAHM6G.pdf
SMDJ48CA-HRA
SMDJ48CA-HRA
Prenesi: SMDJ48CA-HRA.pdf
SMDJ48AHR7G
SMDJ48AHR7G
Prenesi: SMDJ48AHR7G.pdf
SMDJ48C
SMDJ48C
Opis: TVS DIODE 48V 81.27V DO214AB
Prenesi: SMDJ48C.pdf
SMDJ48CAHR7G
SMDJ48CAHR7G
Prenesi: SMDJ48CAHR7G.pdf
SMDJ48CA R7G
SMDJ48CA R7G
Prenesi: SMDJ48CA R7G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika